C-L

Polityka Prywatności

Firma C-L szanuje Twoją prywatność. Wszelkie dane i informacje związane z użytkownikami oraz osobami odwiedzającymi naszą witrynę nie są nigdzie gromadzone i przechowywane. Odstępstwem od powyższego są jedynie informacje związane ze statystykami, służące naszym wewnętrznym działaniom poglądowym w celu uzyskania podstawowych informacji o użytkownikach, które bliżej określają statystyki stat.pl - które są naszym jedynym narzędziem statystycznym. Statystyki nie są rozpowszechniane osobom trzecim, a infomacje uzyskane w ten sposób pozwalają zwiększać i urozmaicać ofertę naszej firmy.

Dostęp do danych osobowowo-adresowych, pochodzących z formularzy kontaktowych ma tylko ograniczona liczba uprawnionych pracowników naszej firmy na zasadach zgodnych z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 3 czerwca 1998 r. (Dziennik Ustaw nr 80, rozporządzenie nr 521). Wszelkie dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie w obrębie konkretnego zapytania oraz w zakresie naszej działalności.

Know - How

Maty szklane
Produkty polimerowe nadają się do produkcji wielu typów materiałów budowlanych, szczególnie izolacyjnych.

Maty szklane to produkty, które posiadają bardzo dobre właściwości estetyczne. Początkowo tworzywa wielkocząsteczkowe używano jako materiały zastępcze do produkcji różnych...

Partnerzy

Copyright 2008-2017 © C-L | Wykonanie: Tworzenie stron www