Kontakt

SIEDZIBA SPÓŁKI

C-L Sp. z o.o.
NIP: 839-25-88-250
REGON: 771235157

Sąd Rejonowy Gdańsk-Północ w Gdańsku
VIII Wydział Gospodarczy KRS 0000193417

Kapitał Zakładowy: 180 000,00 PLN

DANE TELEADRESOWE

Adres
Redzikowo
ul. Przemysłowa 14
76-200 Słupsk

Telefon
(+48) 59 845 22 83

E-mail
cl@c-l.pl

Centrum logistyczne

Centrum Logistyczne Gliwice
ul. Portowa 28, budynek G
44-100 Gliwice
E-mail: cl_gliwice@c-l.pl

Grzegorz Kaleta – Kierownik
Tel: (+48) 698 102 368
E-mail: g.kaleta@c-l.pl

Technolog

Jerzy Miśków
Tel: (+48) 604 42 04 51
E-mail: j.miskow@c-l.pl

 

 

Artur Cyganek
Tel: (+48) 882 121 918
E-mail: a.cyganek@c-l.pl

Mazowsze

Daniel Zapolski
Tel: (+48) 608 383 732
E-mail: d.zapolski@c-l.pl

Podkarpacie

Bożena Zimny
Tel: (+48) 608 414 605
E-mail: b.zimny@c-l.pl

 

Tomasz Zimny
Tel: (+48) 604 585 575
E-mail: t.zimny@c-l.pl

 

Fax: +48 16 627 11 73

Śląsk

Marcin Pasek
Tel: (+48) 881 093 260
E-mail: bok@c-l.pl

Partnerzy

Laminopol sp. z o.o.
Redzikowo
ul. Przemysłowa 14
76-200 Słupsk

Tel: (+48) 59 845 34 63
Fax: (+48) 59 845 29
E-mail: centrala@laminopol.com

www.laminopol-dystrybucja.com.pl
Connector sp. z o.o.
Niepruszewo
ul. Modrzewiowa 1
64-320 Buk

Tel: (+48) 61 653 17 00
Tel: (+48) 61 896 85 50
E-mail: info@connector.pl

www.connector.pl

Rumunia

SC C-L Composites Distribution SRL
Str Telega nr 6
Sector 1
Bucuresti

General Manager – Emilia Szitas
Tel: (+40) 728 903 093
E-mail: emilia.golita@c-l.ro

Sales Manager – Anca Paduraru
Tel: (+40) 737 012 129
E-mail: anca.paduraru@c-l.ro

Sales Manager – Lucian Simionca
Tel: (+40) 724 464 464
E-mail: lucian.simionca@c-l.ro

Ц-Л Україна

Директор: Гринчак Олександр
тел.: +38-067-555-85-70
e-mail: grynchak250184@gmail.com

Менеджер зі збуту: Павх Петро
моб.: +38-067-67-65-242
e-mail: lviv.01@c-l.com.ua

Менеджер ЗЕД: Скобало Олег
моб.: +38-067-67-65-260
e-mail: lviv@c-l.com.ua

www.c-l.com.ua

Key Account Manager C&E Europe

Artur Janowski
Tel: +48 662 223 159
E-mail: a.janowski@c-l.pl

Area Sales Specialist C&E Europe

Anna Leczek
Tel: +48 532 758 053
E-mail: a.leczek@c-l.pl

http://www.c-l.eu

NAPISZ DO NAS

Formularz




    * Pola obowiązkowe

    * Ta strona jest chroniona przez mechanizmy reCAPTCHA w związku z czym mają na niej zastosowanie Polityka prywatności i Warunki korzystania z usług Google.